سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران یزد(بیرون بر) : رستوران شقایق

قوانین و مقررات سفارش آنلاین غذا از بهترین رستوران یزد(بیرون بر) : رستوران شقایق

1- رستوران و فست فود شقایق تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

2- استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

3- هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

4- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

5- در رستوران شقایق همواره سعی کرده‌ایم، از بهترین و معتبرترین مواد اولیه و فروشگاه ها استفاده کنیم.

6- نشان تجاری رستوران شقایق ، در اداره کل ثبت شرکت‌ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده‌است و تحت پوشش قانون کپی‌رایت است.

7-تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در رستوران شقایق جزو اموال آن مجموعه محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
کاربر کرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کاربردی اپلیکیشن به دقت ملاحظه فرمایید .
ورود کاربران به وب سایت رستوران شقایق هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط رستوران شقایق به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه سفارش از رستوران شقایق است . توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شقایق از سوی کاربر است.
1- هنگام سفارش , ثبت یک شماره موبایل معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است .
2- هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است از طریق تلفن با شما تماس گرفته شود , در صورت عدم پاسخگویی , امکان رد سفارش شما وجود خواهد داشت .
3- هنگام ثبت هر سفارش , یک پیامک حاوی سفارش ثبت شده و کد آن برای شما فرستاده می شود . کد سفارش شما در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد .
4- قیمت ها در منوی رستوران به روز می باشد و قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده معتبر است .
5- زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت .
6- چنانجه کاربر در حین سفارش در آدرس کد مشخص کرده است حضور نداشته باشد سفارش به هیچ عنوان به محل دیگری غیر از آدرس مشخص شده در فاکتور تحویل داده نخواهد شد و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود .

7-قابل توجه کاربران گرامی مهلت استفاده از کیف پول ،تا پایان فروردین ماه  می   باشد و درابتدای اردیبهشت هر سال کیف پول مشتریان صفر می شود ولی امتیازات کاربر محفوظ خواهد بود.

8- نحوه استفاده از کیف پول هر کاربر توسط خود کاربر از طریق ثبت سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن شقایق می باشد.

9-آموزش های لازم برای ثبت سفارش آنلاین و استفاده از کیف پول مجموعه شقایق در صفحه اینستاگرام شقایق به نشانی shaghayeghfoodyazd برای راحتی شما مشتریان عزیز قرار داده شده است.

10-مجموعه شقایق این اطمینان را به کاربران عزیز می دهد که تمامی سفارشات و شارژ کیف پول طبق صفحه امتیازات برای تمام خرید ها لحاظ شود به جز در مواقع پیش بینی نشده ،فورس ماژور و ... (قطعی اینترنت،برق،اشتباه  اپراتورو...)که در صورت مشاهده و گزارش در اولین فرصت بررسی و محاسبه خواهد شد.
11- در هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت یا اپ مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید .
با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و سفارش های خود را به سایت به عهده خواهید گرفت .
امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد رستوران شقایق بتواند خدماتی مناسب به شهروندان عزیز ارائه نماید .
شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید .